O stronie

Strona powstała w celu podzielenia się moimi realizacjami pomysłów, których rozwiązań nie udało mi się znaleźć w internecie i byłem zmuszony sam je zrealizować. Przede wszystkim w tematach związanych z grami planszowymi oraz szeroko pojętą informatyką.

Ciągle odczuwam wielki sentyment na myśl o sesjach gier planszowych, karcianych czy później RPG, gadżetach kolekcjonowanych z czasopism, gum do żucia czy chipsów, o pokemonach nie wspomnę. To zainteresowanie zrodziło się dobrych kilkanaście lat temu, za czasów komiksów Kaczora Donalda, seriali animowanych, czasopism komputerowych czy pierwszych pecetów.

Z dawnych czasów pozostało mi niewiele gadżetów, które zostały zutylizowane przez rodziców jak tylko wyprowadziłem się z domu na studia. Do dziś udało mi się jedynie przechomikować kolekcję Dunkin Shockys, karciankę Zbudój Swój Kaczogród i trochę kart z ChioChips.

 

Strona działa na domowym serwerze opartym na Raspberry, więc nie gwarantuję dostępności i wydajności na poziomie normalnych hostingów, ale robię co mogę.

2 komentarze

  • Super projekt! Z sentymentem wspominam tamte czasy. Fanem KD był mój brat.☺️

  • Trzymam kciuki za realizacje planow!
    Rodzice i ich rozdawnictwo, zazwyczaj do kuzynostwa co wcale nie doceniało wartości kolekcji… Gdzie sa moje wszystkie komiksy:(

Leave a Reply